Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pohádka O zakleté houpačce

Tisíce mil od civilaze..

Za patero ulicemi...

třináctero paneláky...

a jednou křižovatkou...

byly nabyly dvě holčičky.

Bylo to krásného slunečného dne, vydaly se Rozmazlená blondýnka s úpe socanskýma DCčkama a slušňácká černovláska s kreténskou láhví Mattoni ven.Zamířily si to směrem ke hřišti. A co to nevidí??? Patricius Nosákoviš Vyhulencovkyj si tam hoví na lavičce. Sednou si k němu, ..chvíli tam jen tak sedí.. chovají se k sobě jak jinak než velmi mile, i ty pěsti co si dávají sou nechtěné.. Až se holkám zachtělo na houpačky.,,Néé já na houpačky nejdu!" protestoval Patricius N.V. ,,A proooč jakoo?" Ptaly se ty dvě narkomanky. ,,Ta houpačka je totiž zakletá".

Babička Vlaďka začala vyprávět příběh." Jednou se tu houpal takovej debil a vedle něj jedna děfka.To vochcopádlo jí chtělo kopat nohama ale protože byl úplně blbej a neumí se houpat tak slítl, letěl přes lesy,moře,poště.....i přes klokany a kachny! No, pak obletěl celou zeměkouly,vrátil se zpátky a skončil dole u vchodu pod houpačkama.A protože to byl debil tak si k tomu vyrazil i dech."

Holky se ale nezalekly a iž si to pelášily k houpačkám.Vladěnka tam ještě chvíli houpala tu blondcku a pak ji ještě zkoušela zábijet(jako vždy) ale nakonec to holky nebavilo a houpaly se na jedný houpačce.

,,Heeeej já už slezu, já tě přelezu jooo".Pravila jedna.,, Tak oukej ale počkeeeej, mě se to kloužee".. aaaa už bylo pozdě! přepadly dozadu, Nykotýn seděl na Katalyzátoru, ten měl ještě nohy na houpačce, dal je dolu ,houpačka se rozhoupala a praštila Niké do hlavy.Obě měly písek v botách a samozřejmě upotaly pozornost hřiště. A jak si myslíte že to dopadlo???

Samozřejmě, hokly na to, že je ta houpačka zakletá stále s*** a jestli neumřely, tak tam choděj dodnes:)

a babička Vlaďka...?

ta je zas někde zhulená....:)

A vo tom to je;).

                                                   Prostě *KONEC*

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

jasně ládo:D

(Nic-kky, 20. 5. 2008 10:18)

jn až na pár chybek by to tak asi odpovídalo...:D

A ty holky to musej bejt uplný dilyny twl briliatovej obojek...:D

tak čuuus pá:-* Mt